Coșul tău este gol
Memorie laptop DDR3 SODIMM Patriot 4 GB 1333MHz CL9 de la Patriot
- Capacitate: 4GB
- Frecventa (MHz): 1333
- Module Memorie Standard: 1 x 4 GB
- Tip memorie: DDR3
- Cerință de alimentare de 1,5V
- 2 Rang Modulul față-verso
- Interval de reîmprospătare 7.8US (8192 CICLURI / 64MS)
- Capacitate de reîmprospătare automată și auto
- Înălțimea PCB: 1181 (mil)
- Serial Presence-Detect (SPD)
Detalii Tehnice
| Parametru | Valoare |
|---|---|
| Capacity | 4 GB |
| Format ram | SODIMM |
| Frequency | 1333 Mhz |
| Warranty | 24 |
| Latency cas | CL9 |
| Number of modules | 1 x 4 GB |
| Number of pins | 204 |
| Memory type | DDR3 |
| Voltage | 1.5 V |
Livrăm Memorie Laptop Patriot Signature Line 4GB DDR3 1333MHz CL9 PSD34G13332S în toată țara: Alba, Arad, Argeș, Bacău, Bihor, Bistrița-Năsăud, Botoșani, Brașov, Brăila, București, Buzău, Caraș-Severin, Călărași, Cluj, Constanța, Covasna, Dâmbovița, Dolj, Galați, Giurgiu, Gorj, Harghita, Hunedoara, Ialomița, Iași, Ilfov, Maramureș, Mehedinți, Mureș, Neamț, Olt, Prahova, Sălaj, Satu Mare, Sibiu, Suceava, Teleorman, Timiș, Tulcea, Vaslui, Vâlcea, Vrancea.
