Coșul tău este gol

Se încarcă imaginile...
KIT Covoras incalzire electrica in pardoseala pentru 15 mp cu termostat digital si senzor pardoseala
Descoperiți confortul sporit cu kitul de încălzire în pardoseală HEM SYSTEM, ideal pentru 15 mp, cu termostat digital și senzor. Subtire și eficient, premiat de revista "Build".
Categorie:Incalzire electrica in pardoseala
Cod Produs:30751-2250-FIT3U
Disponibilitate: În Stoc
Detalii Tehnice
| Parametru | Valoare |
|---|---|
| Package contents | 1 x covoras 1 x termostat 1 x senzor pardoseala |
| Used for | Incalzire in pardoseala |
| Warranty | 24 |
| Cable tickness | aproximativ 4 mm |
| Cable length | 179.37 |
| Cold cable length | 4 m |
| Mat length | 30 m |
| Maximum power | 150 W/mp |
| Recomandet for | Incalzire in pardoseala |
| Heated surface | 15 mp |
| Supply voltage | 230 V |
| Heating type | Electrica |
| Product type | Kit incalzire |
| Total power | 2250 W |
Livrăm KIT Covoras incalzire electrica in pardoseala pentru 15 mp cu termostat digital si senzor pardoseala în toată țara: Alba, Arad, Argeș, Bacău, Bihor, Bistrița-Năsăud, Botoșani, Brașov, Brăila, București, Buzău, Caraș-Severin, Călărași, Cluj, Constanța, Covasna, Dâmbovița, Dolj, Galați, Giurgiu, Gorj, Harghita, Hunedoara, Ialomița, Iași, Ilfov, Maramureș, Mehedinți, Mureș, Neamț, Olt, Prahova, Sălaj, Satu Mare, Sibiu, Suceava, Teleorman, Timiș, Tulcea, Vaslui, Vâlcea, Vrancea.