Coșul tău este gol
Încărcător auto Qoltec 12-24V | 17W | 5V | 3.4A | Cablu USB + Micro USB
Încărcătorul auto Qoltec vă permite să încărcați două dispozitive simultan folosind bricheta mașinii. Dispozitivul nostru oferă:
- cablu Micro USB încorporat,
- protecție la supratensiune, protecție la suprasarcină, protecție la scurtcircuit, protecție la supraîncălzire,
- eficiență ridicată și consum redus de energie.
Detalii Tehnice
| Parametru | Valoare |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Brand compatibil | Universal |
| Tip conector | 1 x USB + built-in Micro USB cable |
| Amperaj iesire | 3.4 A |
| Voltaj iesire | 5 V |
| Putere | 17W |
| Tip produs | Incarcator, Adaptor |
| Garantie | 12 |
| Greutate colet | 1.000000 |
Livrăm Invertor universal de masina Qoltec 12-24V 17W 5V 3.4A Cablu USB + Micro USB în toată țara: Alba, Arad, Argeș, Bacău, Bihor, Bistrița-Năsăud, Botoșani, Brașov, Brăila, București, Buzău, Caraș-Severin, Călărași, Cluj, Constanța, Covasna, Dâmbovița, Dolj, Galați, Giurgiu, Gorj, Harghita, Hunedoara, Ialomița, Iași, Ilfov, Maramureș, Mehedinți, Mureș, Neamț, Olt, Prahova, Sălaj, Satu Mare, Sibiu, Suceava, Teleorman, Timiș, Tulcea, Vaslui, Vâlcea, Vrancea.
