Coșul tău este gol

Se încarcă imaginile...
Incarcator laptop/monitor Samsung 60W 16V 3.75A mufa 5.5x3.0mm
Acest încărcător de laptop/monitor Samsung 60W 16V este compatibil cu o gamă largă de modele. Cu mufa de 5.5x3.0mm, asigură o încărcare eficientă și rapidă.
Categorie:Încărcătoare Laptop
Cod Produs:SA601605530
Disponibilitate: În Stoc
Detalii Tehnice
| Parametru | Valoare |
|---|---|
| Tip incarcator | La retea |
| Culoare | Negru |
| Brand compatibil | Samsung |
| Dimensiuni conector | 5.5x3.0mm |
| Voltaj iesire | 16 V |
| Putere | 60 W |
| Tip produs | Incarcator |
| Garantie | 12 |
| Greutate | 0.238 |
| Greutate colet | 0.400000 |
Livrăm Incarcator laptop/monitor Samsung 60W 16V 3.75A mufa 5.5x3.0mm în toată țara: Alba, Arad, Argeș, Bacău, Bihor, Bistrița-Năsăud, Botoșani, Brașov, Brăila, București, Buzău, Caraș-Severin, Călărași, Cluj, Constanța, Covasna, Dâmbovița, Dolj, Galați, Giurgiu, Gorj, Harghita, Hunedoara, Ialomița, Iași, Ilfov, Maramureș, Mehedinți, Mureș, Neamț, Olt, Prahova, Sălaj, Satu Mare, Sibiu, Suceava, Teleorman, Timiș, Tulcea, Vaslui, Vâlcea, Vrancea.
Modele Compatibile
Laptop Model:
Seriile Samsung NoteMaster 486S/25N notemaster 486S/25N 1500fp 1701fp 1702fp 1900fp
Samsung Sens 700 Sens 800
Notebook Samsung NoteMaster seria 486S/25N
Samsung seria A: A10
Samsung seria P: P10 P20 P25 P50 P60
Samsung seria R: R65
Samsung seria T: T10
Samsung seria V: V20
Seria Samsung X: X20 X25 X50 X60 X05 X06 X1 X10 X10 plus X11 X15 X15 plus X30
Samsung seria M: M40 M40 plus M50 M55 M70
Seria Samsung Q Q1 Q10 Q20 Q25 Q30 Q30 plus Q35
Samsung Stylistic 500 LT LT C-500 LT P-600 SERIA T T3010 T3010D
Samsung NP350E5C NP350E7C NP350E7C-A01US NP350E7C-A03CA NP350U2B NP350V4C NP350U2B-A01US NP350V5C-A01US
Monitor Model:
Samsung SyncMaster 1501mp 150mp 152b 152t 170T 171p 172B 172S 172T 180T 191T 192T 570 TFT 570v TFT 760v TFT 770 TFT
Part Number: PSCV600104A pscv600104a