Coșul tău este gol

Se încarcă imaginile...
Incarcator laptop Dell 90W 19.5V 4.62A mufa 4.0x1.7mm
Încărcătorul Dell 90W asigură o alimentare sigură și eficientă pentru laptopul tău, compatibil cu o varietate de modele Dell. Mufa de 4.0x1.7mm garantează o conexiune perfectă.
Categorie:Încărcătoare Laptop
Cod Produs:DL901954017
Disponibilitate: În Stoc
Detalii Tehnice
| Parametru | Valoare |
|---|---|
| Tip incarcator | La retea |
| Culoare | Negru |
| Brand compatibil | Dell |
| Dimensiuni conector | 4.0x1.7mm |
| Voltaj iesire | 19.5 V |
| Putere | 90 W |
| Tip produs | Incarcator |
| Garantie | 12 |
| Greutate | 0.238 |
| Greutate colet | 0.400000 |
Livrăm Incarcator laptop Dell 90W 19.5V 4.62A mufa 4.0x1.7mm în toată țara: Alba, Arad, Argeș, Bacău, Bihor, Bistrița-Năsăud, Botoșani, Brașov, Brăila, București, Buzău, Caraș-Severin, Călărași, Cluj, Constanța, Covasna, Dâmbovița, Dolj, Galați, Giurgiu, Gorj, Harghita, Hunedoara, Ialomița, Iași, Ilfov, Maramureș, Mehedinți, Mureș, Neamț, Olt, Prahova, Sălaj, Satu Mare, Sibiu, Suceava, Teleorman, Timiș, Tulcea, Vaslui, Vâlcea, Vrancea.
Modele Compatibile
Laptop model:
Dell Inspiron 14 (5439)
Dell Vostro 14 (5480) Vostro 5460 Vostro 5470 Vostro 5480 Vostro 5560 9C29N 5460 5460D 5439 5470 5470D 5560 5560D
Dell Inspiron 20 (3043) All-In-One
Part Number: 1X9K3 01X9K3 9C29N 09C29N HA65NS5-00 A065R064L 77011118 ADP90-LDD ADP90-LDD CT84V DA90PM111 GJN3G LA90PM111 PA1900-32D4 YD9W8 YY20N