Coșul tău este gol

Se încarcă imaginile...
Incarcator laptop Asus 30W 19V 1.58A mufa 2.5x0.7mm
Încărcător laptop Asus 30W, compatibil cu o gamă variată de modele EEE PC, asigură alimentarea eficientă a dispozitivului tău. Mufa de 2.5x0.7mm.
Categorie:Încărcătoare Laptop
Cod Produs:AS301902507
Disponibilitate: În Stoc
Detalii Tehnice
| Parametru | Valoare |
|---|---|
| Tip incarcator | La retea |
| Culoare | Negru |
| Brand compatibil | Asus |
| Dimensiuni conector | 2.5x0.7mm |
| Voltaj iesire | 19 V |
| Putere | 30 W |
| Tip produs | Incarcator |
| Garantie | 12 |
| Greutate | 0.238 |
| Greutate colet | 0.400000 |
Livrăm Incarcator laptop Asus 30W 19V 1.58A mufa 2.5x0.7mm în toată țara: Alba, Arad, Argeș, Bacău, Bihor, Bistrița-Năsăud, Botoșani, Brașov, Brăila, București, Buzău, Caraș-Severin, Călărași, Cluj, Constanța, Covasna, Dâmbovița, Dolj, Galați, Giurgiu, Gorj, Harghita, Hunedoara, Ialomița, Iași, Ilfov, Maramureș, Mehedinți, Mureș, Neamț, Olt, Prahova, Sălaj, Satu Mare, Sibiu, Suceava, Teleorman, Timiș, Tulcea, Vaslui, Vâlcea, Vrancea.
Modele Compatibile
LAPTOP MODEL
ASUS EEE PC X101CH 1015BM 1015BXM 1015PED
ASUS EEE PC X101CH 1015BM 1015BXM 1015PED 1015PEM 1001PXB 1001PXD 1015B EEE PC 1015B 1015BX 1015HA 1015PE 1015PW N455 1201HA EEE PC 1001PXD R101D EEE PC1011PX EEE PC EXA1004CH EEE PC EXA1004UH EEE PC EXA1004EH 1001PX Tablet
Part number: AD82000 AD82030 EXA1004EH EXA1004UH AD59230 AD6630 AD82000 AD82030 AD820M0 ADP-40PH AB EXA0901XH