Coșul tău este gol

Se încarcă imaginile...
Covoras incalzire electrica in pardoseala pentru 3.5 mp
Descoperiți confortul cu Covorasul de încălzire electrică HEM SYSTEM, premiat internațional, perfect pentru încălzirea a 3.5 mp. Subțire, eficient și ușor de instalat.
Categorie:Incalzire electrica in pardoseala
Cod Produs:30751-525
Disponibilitate: În Stoc
Detalii Tehnice
| Parametru | Valoare |
|---|---|
| Used for | Incalzire in pardoseala |
| Warranty | 24 |
| Cable tickness | aproximativ 4 mm |
| Cable length | 41.56 |
| Cold cable length | 4 m |
| Mat length | 7 m |
| Maximum power | 150 W/mp |
| Recomandet for | Incalzire in pardoseala |
| Heated surface | 3.5 mp |
| Supply voltage | 230 V |
| Heating type | Electrica |
| Product type | Covoras incalzire |
| Total power | 525 W |
Livrăm Covoras incalzire electrica in pardoseala pentru 3.5 mp în toată țara: Alba, Arad, Argeș, Bacău, Bihor, Bistrița-Năsăud, Botoșani, Brașov, Brăila, București, Buzău, Caraș-Severin, Călărași, Cluj, Constanța, Covasna, Dâmbovița, Dolj, Galați, Giurgiu, Gorj, Harghita, Hunedoara, Ialomița, Iași, Ilfov, Maramureș, Mehedinți, Mureș, Neamț, Olt, Prahova, Sălaj, Satu Mare, Sibiu, Suceava, Teleorman, Timiș, Tulcea, Vaslui, Vâlcea, Vrancea.