Coșul tău este gol
Detalii Tehnice
| Parametru | Valoare |
|---|---|
| Amperage | 0.28-0.50A |
| Color | Negru |
| Warranty | 12 |
| Compatible model | 5V |
| Supply voltage | 5V |
| Product type | Cooler ventilator laptop |
| Brand compatibil | Lenovo |
Livrăm Cooler/FAN laptop Lenovo G570 G570A G575 G470 G470A G470AH G475 G475A model A în toată țara: Alba, Arad, Argeș, Bacău, Bihor, Bistrița-Năsăud, Botoșani, Brașov, Brăila, București, Buzău, Caraș-Severin, Călărași, Cluj, Constanța, Covasna, Dâmbovița, Dolj, Galați, Giurgiu, Gorj, Harghita, Hunedoara, Ialomița, Iași, Ilfov, Maramureș, Mehedinți, Mureș, Neamț, Olt, Prahova, Sălaj, Satu Mare, Sibiu, Suceava, Teleorman, Timiș, Tulcea, Vaslui, Vâlcea, Vrancea.
Modele Compatibile
Laptop model:
Lenovo IdeaPad G570 G570A G575 G470 G470A G470AH G475 G475A G460 G474GL G475AY G475AX G475GX G570AH G575GX Z460 Z465 Z560 Z565 G470AL G575GL
Part number: DC280009BS0 XSF-AB158659HS05BG470 DC280009BA0 DC280009BD0 DC280009BN0 DC280008ZA0 DC280007UN0 DC280007UX0 31048220 31042378 MG60120V1-C030-S99 KSB05105HC -AG53 AB06405HX12DB00
