Coșul tău este gol

Se încarcă imaginile...
Cablu incalzire/degivrare de 31.04m
Optează pentru cablul BR-IM de 31.04m, perfect pentru încălzirea interioară și degivrarea exterioară. Recunoscut internațional pentru excelență în producție.
Categorie:Incalzire electrica in pardoseala
Cod Produs:37710-31.04
Disponibilitate: În Stoc
Detalii Tehnice
| Parametru | Valoare |
|---|---|
| Used for | Incalzire in pardoseala |
| Warranty | 24 |
| Cable tickness | aproximativ 7.5mm |
| Cable length | 31.04 |
| Cold cable length | 4 m |
| Power wm | 17 |
| Recomandet for | Incalzire in pardoseala |
| Supply voltage | 230 V |
| Heating type | Electrica |
| Product type | Cablu incalzire/degivrare |
| Total power | 500 W |
Livrăm Cablu incalzire/degivrare de 31.04m în toată țara: Alba, Arad, Argeș, Bacău, Bihor, Bistrița-Năsăud, Botoșani, Brașov, Brăila, București, Buzău, Caraș-Severin, Călărași, Cluj, Constanța, Covasna, Dâmbovița, Dolj, Galați, Giurgiu, Gorj, Harghita, Hunedoara, Ialomița, Iași, Ilfov, Maramureș, Mehedinți, Mureș, Neamț, Olt, Prahova, Sălaj, Satu Mare, Sibiu, Suceava, Teleorman, Timiș, Tulcea, Vaslui, Vâlcea, Vrancea.