Coșul tău este gol

Se încarcă imaginile...
Cablu incalzire pardoseala de 59.87m
Acest cablu de încălzire de 59.87m de la HEM SYSTEM, premiat de "Build", transformă orice pardoseală într-o sursă de căldură eficientă și confortabilă. Perfect pentru spații noi sau vechi.
Categorie:Incalzire electrica in pardoseala
Cod Produs:37702-59.87
Disponibilitate: În Stoc
Detalii Tehnice
| Parametru | Valoare |
|---|---|
| Used for | Incalzire in pardoseala |
| Warranty | 24 |
| Cable tickness | aproximativ 4 mm |
| Cable length | 59.87 |
| Cold cable length | 4 m |
| Recomandet for | Incalzire in pardoseala |
| Supply voltage | 230 V |
| Heating type | Electrica |
| Product type | Cablu incalzire |
| Total power | 750 W |
Livrăm Cablu incalzire pardoseala de 59.87m în toată țara: Alba, Arad, Argeș, Bacău, Bihor, Bistrița-Năsăud, Botoșani, Brașov, Brăila, București, Buzău, Caraș-Severin, Călărași, Cluj, Constanța, Covasna, Dâmbovița, Dolj, Galați, Giurgiu, Gorj, Harghita, Hunedoara, Ialomița, Iași, Ilfov, Maramureș, Mehedinți, Mureș, Neamț, Olt, Prahova, Sălaj, Satu Mare, Sibiu, Suceava, Teleorman, Timiș, Tulcea, Vaslui, Vâlcea, Vrancea.